На Тернопільщині почали виплачувати субсидії грошима

Проект TERNOPILTIME

Повна монетизація субсидій розпочалася на Тернопільщині. Відповідно до рішення Уряду, відтепер субсидії виплачуватимуть грошима. Насамперед нововведення стосуються тих громадян, що звертаються за субсидіями вперше з 2019-го року. А з жовтня монетизація охопить всіх субсидіантів.

 

Як повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, користувачам субсидій відкриватимуть рахунки в «Ощадбанку».

 

«Субсидіанти матимуть рахунки в «Ощадбанку» для покриття витрат на комунальні послуги, зекономлені гроші можна буде використати на власний розсуд після завершення опалювального періоду. З 1-го січня 2019-го року монетизовуватимуть субсидії тим особам, які звернуться вперше. А з жовтня за аналогічною системою призначатимуть субсидії всім користувачам. Але для тих громадян, які вже користувалися субсидією, поки що змін немає ніяких. Також ніяких змін немає і в безпосередньо механізмі призначення субсидій. Проте змінюється сама система надання субсидій. І наразі виробляються технічні механізми щодо реалізації нововведень. Відбувається синхронізація баз даних, обмін інформацією між місцевими управліннями, Міністерством соціальної політики, «Ощадбанком», оскільки саме ці три інституції будуть задіяні у процесі монетизації субсидій», – каже Вадим Боярський.

 

Відтак жителям краю, які звертаються за субсидіями з 1-го січня, починають нараховувати субсидії грошима на рахунки в «Ощадбанку». Хоча безпосередньо умови призначення субсидій не змінилися.

 

Вікторія Неборак

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.