Чари Різдва та Вифлеємський вогонь: у Тернополі запалили «Різдвяну свічечку» (Фото)

Пластове свято «Різдвяна свічечка» традиційно відбулося у Тернополі. 9 січня в Українському домі «Перемога» пластуни ділилися чарами свят, колядували та святкували Різдво Христове. Такий захід організовують вже понад 20 років. А цього річ на святі було понад 300 людей.

 

– «Різдвяна свячечка» це родинне свято. З роками, пластуни вияснили нову істину: немає значення наскільки віддаленим ти став від Пласту чи куди послала тебе доля – Різдвяна свічечка- те свято, де, незважаючи на будь-які побутові проблеми чи негаразди, збирається пластове коло. – наголошують пластуни.

 

Традиційно під час свята голова Тернопільського осередку Всеукраїнської організації «Пласт» Назар Гарпій запалив три свічки від Вифлеємського вогню: першу – для тих, хто відійшов у «вічну ватру» і тих, хто боровся за долю України, другу – для пластунів із діаспори, третю для тих, хто поруч і підтримує у важку хвилину.

 

Пластуни  також кажуть, що цьогорічне дійство особливе тим, що разом з ними молилися священики Української Помісної церкви.

 

Фото: Тернопільський Пласт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.