Додому зі Сходу повернулися бійці роти поліції особливого призначення «Тернопіль» (Відео)

Після понад трьохмісячного відрядження зі Сходу додому приїхали співробітники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». На бойових постах правоохоронців замінили колеги.Повернутися додому військові мали швидше, проте через запровадженням воєнного стану відрядження для хлопців затягнулося на півтора місяці.

 

В зоні ООС правоохоронці проходили службу на блокпостах, здійснювали охорону правопорядку на ввіреній їм території. Також бійців залучали до виконання інших важливих завдань. За час ротації тернопільські поліцейські затримали півтора десятка осіб, які перебували у розшуку, серед них – кілька членів незаконних збройних формувань та двоє військових-дезертирів. Попереджували та не допускали потрапляння на мирну територію зброї та боєприпасів, вилучали з обігу наркотичні речовини.

 

Зараз поліцейським, які прибули зі Сходу України, надали короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил. Після їх закінчення вони знову приступлять до виконання свої службових обов’язків на місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.