«Добровільно не відмовляємось», – тернополяни про інтернет (Відео)

 

Для багатьох людей віртуальний світ став комфортнішим від дійсності. Можливості Всесвітньої павутини необмежені, проте найзручніший пошук інформації для навчання й роботи, спілкування в соціальних мережах та онлайн-розваги часто переростають в залежність.

Забути про інтернет хоча б на один день та присвятити час «живому» спілкуванню закликає світова спільнота – і відзначає День без інтернету.

 

Під час голосування на сторінці першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР»  у Facebook 54% тернополян відповіли, що не зможуть відмовитися від інтернету надовго.

 

Чи можуть тернополяни відмовитись від інтернету надовго – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Тетяна Бенедига
Попередня стаття

Діти мерзнуть: У будинках на п’яти вулицях Тернополя холодні батареї (Відео)

Наступна стаття

Форум єднання: “Прийшов час українцям жити щасливо у єдності та достатку”, – Ю.Тимошенко (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.