Огонь запеклих не пече: тернопільські військові у зоні ООС читають твори Т.Г.Шевченка (Відео)


Бійці Тернопільської 44 окремої артилерійської бригади показали, що вміють не тільки воювати, а й читати вірші Тараса Шевченка. До Дня народження великого Кобзаря військові долучилися до відеомарафону «Мій Шевченко». Ідея прочитати вірші на землях Донбасу, – каже прес-офіцер Тернопільської 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа, – виникла спонтанно, та результатом пишається.

 

“Все без підготовки, відбувалося в режимі онлайн, підійшов попросив згадати рядки і кожен, де знаходився на той час читав те, що вважав своїм улюбленим. Там зібрані рядки з різних творів, я ж прочитав вибірки з поеми “Гамалія”. Девіз Тернопільських артилеристів – “Огонь запеклих не пече”, взятий за основу з одноіменного твору: “Ніхто на світі не втече… Огонь запеклих не пече”. Мова йде про артилерію тих часів, яка громила ворожі укріплення, – розповідає прес-офіцер Тернопільської 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

 

Попередня стаття

«Малому і середньому бізнесу потрібні дешеві та довгострокові кредити», – Олександр Савченко

Наступна стаття

У Тернополі взялися штрафувати за продаж підсніжників

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.