Поезія – моє життя, – Володимир Процюк (Відео)

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Поезія жива, вона житиме вічно, звучатиме гучно «після написаного…». Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Всесвітнього дня поезії започаткував соціально-культурний проект «P. S.», у якому відомі тернополяни читають улюблені вірші. Відтак, власним приладом демонструючи – в рядках митців, визнаних світом, закладений код. А замислюватись над суттю життя у стрімкому круговерті часу – особливо актуально. Дивіться, слухайте, читайте вірші разом з нами!

 

Для тернопільського актора Володимира Процюка поезія – життя. Завдяки римованим рядкам Володимир вступив до ВНЗ. Поезія допомогла і в особистому житті – вірші присвячував коханій дружині.

 

– Колись від жінки, що торгувала книжками почув: «Купіть цю поетичну збірочку, бо поезія – це Божа мова. Кращого визначення для поезії я ще не чув. Дійсно у коротеньких римованих рядках ми можемо знайти все: смуток, ненависть, любов, радість. А ще поезія має надзвичайну рису – вона народжується з натхнення і дарує його. Я читаю вірші у важливі моменти свого життя. Читаю вірші донечці, бо там можна знайти правильні слова, настанови на майбутнє, – каже Володимир Процюк.

 

Нагадаємо, для Ганни Осадко поезія – це заповіт, для Сергія Фалендиша поезія – це порятунок, а Олександр Смик свою поезію присвятив ТОБІ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.