Півтисячі дерев зріжуть цьогоріч у парку Національного відродження в Тернополі

У парку Національного відродження в Тернополі зрізують дерева. Зокрема, зараз роботи проводять на ділянці, розташованій неподалік Аквастради, що на вулиці 15 Квітня.

 

Раніше на сайті Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР” вже повідомляли про те, що тернополяни схильовані через вирубку дерев. Аби з’ясувати, хто і для чого зрізує дерева, журналісти звернулися до завідувача тернопільського парку Національного відродження Галини Гладинюк.

 

Посадовець підвердила інформацію, що будь-якої незаконної діяльності у парку не проводять. У зеленій зоні відпочинку справді зрізують дерева, проте тільки сухостої. Такі роботи проводитимуть не лише на зазначеній ділянці, а й по всьому парку.

 

Зсихання дерев, – каже Галина Гладинюк, – ні яком чином не пов’язане з їх розташуванням неподалік тих чи інших об’єктів. Це відбувається із двох причин: зміна клімату, який за останні роки став більш посушливим, та віком дерев, висадку яких проводили кілька десятків років тому.

 

Загалом, цього року у парку планують зрізати 500 сухостоїв. Обстежувала дерева спеціальна комісія. Ті, які підпадають під вирубку, позначали зеленою та жовтою фарбами. Цього року таких дерев виявили 350, а також 150 дерев додалося ще з минулого року.

 

На місці зрізаних дерев будуть посаджені молоді саджанці. У тих місцях, де біля зрізаного дерева вже ростуть молоді пагінці, під час скошування трави їх залишатимуть. Тож, – каже завідувач тернопільського парку Національного відродження Галина Гладинюк, – причин для хвилювання у тернополян немає. Триває планове санітарне очищення парків від дерев, які біля пішохідних зон несуть небезпеку людям.

 

 

Людмила Маліброда

Попередня стаття

На Тернопільщині двоє безробітних грабували чужі помешкання

Наступна стаття

Майже двічі може зрости вартість проїзду у Тернополі (Відео)

One Comment

    Avatar
  • Нагла брехня щодо сухостою! цинічне вирубування дерев у парковій зоні має катастрофічне для парку явище! Вирубують нормальні дерева масово задля продажу на шашликі . Потрібно негайно припинити злочин!!! Це справжня організована злочинність яка тривалий час нищить зелене насадження в місті.Негайно відправте журналістів нехай зафіксують Треба врятувати наши легені від злодіів корупціонерів – злочинців на нари за кожне дерево.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.