Працівники облавтодору перекрили вулицю Руська у Тернополі (Наживо)


У Тернополі – протест. Через заборгованість по заробітній платі працівники облавтодору перекрили вулицю Руська. Люди ходять пішоходним переходом, що біля зупинки “Євроринок” та вимагають, аби їм виплатили заробітну плату. Зароблених коштів дорожники не отримують вже кілька місяців. В загальному заборгованість по заробітній платі становить більше двадцяти мільйонів гривень.

 

Це вже вдруге працівники облавтодору збираються з цього приводу. Перша мирна акція, на яку приїхали працівники з різних районів краю, відбулася 25 жовтня. Тоді люди перекрили дорогу неподалік аеропорту, а згодом продовжили пікет під стінами САД. Тоді протестувальники вирішили завершити попереджувальну акцію протесту за умови, що 1 листопада їм виплатять зарплату повністю. Вимогу протестувальників не задовільнили і люди зібралися сьогодні знову.

 

Акцію протесту працівників облавтодру Перше інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР транслює НАЖИВО. Переглянути відео Ви можете також на сторінці “МедіаТОРа” у Фейсбук.

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

У Тернополі протестують працівники облавтодору (Наживо)

Наступна стаття

Тернопільщина прощається з Чемпіоном світу Андрієм Пушкарем

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.