Тернопільські студенти платитимуть у маршрутках повну вартість проїзду

50 відсотків вартості проїзду тернопільські студенти платитимуть лише у тролейбусах та комунальних автобусах. У маршрутках ж для них знижений тариф не діє. 

 

Сьогодні вартість проїзду у Тернополі становить: у тролейбусах 5 грн., у маршрутках та комунальних низькопідлогових автобусах – 6 грн.

 

Для студентів та учнів вартість проїзду в міському електротранспорті на навчальний період становить 2,5 гривні, у комунальних низькопідлогових автобусах – 3 гривні при оплаті «Учнівською/Студентською картою тернополянина». У маршрутках половину вартості квитка у навчальний період оплачують лише учні. Студенти ж протягом всього календарного року платитимуть у цьому виді транспорту повну вартість проїзду – 6 гривень. Прес-служба Тернопільської міської ради.

 

Нагадуємо, з 20 грудня зміниться вартість проїзду у міському громадському транспорті.

Попередня стаття

У Тернополі стартує конкурс на кращий макет Різдвяної шопки

Наступна стаття

Правоохоронці Тернопільщини перейшли на посилений режим роботи

2 Comments

    Avatar
  • Чому платитемо , ми завжди платили повну вартість

  • Люда
  • З 20 грудня будуть змінені тарифи на проїзд. Відтак, мова йде про те, якою буде вартість з 20 грудня.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.