«Треба було вводити, коли був Ілловайськ», – тернополяни про воєнний стан (Відео)


 

У 10-х областях України запровадили воєнний стан. Зокрема, у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій Херсонській областях.

 

Указ про запровадження воєнного стану передбачає, що такий стан діятиме виключно в тих областях України, які розташовані вздовж російського кордону, вздовж придністровської ділянки Україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Саме там, де може бути нанесено удар.

 

Закон щодо запровадження воєнного стану вступить в дію 28 листопада о 9:00 годині ранку. ВС триватиме 30 днів. Таке рішення прийняли депутати на екстреному засіданні Верховної Ради України. “За проголосували 276 депутатів, “проти” – 30, утримався 1 народний обранець.

 

Як ставляться тернополяни до введення воєнного стану – – дивіться у проекті  «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР.

Попередня стаття

Резервістів Тернопільщини чекають у військкоматах (Відео)

Наступна стаття

У Тернополі стартує конкурс на кращий макет Різдвяної шопки

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.