Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…
Поезія жива, вона житиме вічно, звучатиме гучно «після написаного…». Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Всесвітнього дня поезії започаткував соціально-культурний проект «P. S.», у якому відомі тернополяни читають улюблені вірші. Відтак, власним приладом демонструючи – в рядках митців, визнаних світом, закладений код. А замислюватись над суттю життя у стрімкому круговерті часу – особливо актуально. Дивіться, слухайте, читайте вірші разом з нами!
Голова села Гаї Шевченківські Богдан Брич учасник Революції Гідності. Каже на Майдані часто читав вірші Тараса Шевченка, адже вони актуальні навіть через 200 років.
– Ми ніколи не залишимо Шевченка в минулому, його слова вічні. Шевченко ще 200 років тому закликав нас об’єднатися, бо лише разом ми здатні до боротьби. А що маємо сьогодні: депутати зазвичай відстоюють інтереси партії та навіть громадські активісти поділилися, ніби відстоюючи різні позиції. Можливо об’єднатися допоможе поезія, бо слово має неймовірну силу, – каже Богдан Брич.
Нагадаємо, для Володимира Процюка поезія – це життя, для Ганни Осадко поезія – це заповіт, для Сергія Фалендиша поезія – це порятунок, а Олександр Смик свою поезію присвятив ТОБІ.